בית הספר לקפוארה של ארז מלכה: המרכז הישראלי לקפוארה

 

המסע האישי של ארז מלכה

נעים מאוד, שמי ארז מלכה. בעל תואר באומנות ומתוך התשוקה הרבה לקפוארה, הקדשתי את ה-25 השנים האחרונות ללמידה, הוראה וקידום האומנות המרשימה הזו. ההתנסות שלי בתחום הקפוארה לא התחילה ולא נעצרה בלימוד האישי שלי בלבד. הקמתי סניפים בערים המרכזיות בארץ – תל אביב, ירושלים וראש העין.  

בית ספר לקפוארה עם צוות מאמנים מקצועי

אחריות הלימוד היא לא רק שלי, אלא של צוות שלם שאני גאה לנהל. הצוות מורכב ממדריכים מכל העולם, אשר מגיעים עם ידע רחב, תשוקה והשקפת עולם מגוונת. אנחנו  עובדים בבית ספר לקפוארה לפי שיטת "קפוארה קואוצ'", שיטה שמבוססת על שנים של ניסיון וידע.  

תנועה, בריאות ושמחת חיים

אנחנו, הצוות שלי ואני, אוהבים להתאמן, לזוז ולחוות את החירות שהקפוארה מביאה איתה. תנועה ובריאות הם לא רק ערכים – הם חלק מהישות שלנו לאמן ילדים ובוגרים הוא לא רק מקצוע, הוא משימת חיים. .  

המשימה: תנועה בגוף בריא

בשנים האחרונות התברר לנו כי המשימה שלנו היא לא רק ללמד קפוארה, אלא להביא לשינוי אמיתי בחיי הצעירים. לעזור לילדים ולנוער לחיות בתנועה, בגוף בריא ולהיות מאושרים.  

הקבוצות לקפוארה – חוויה חיים

זו הסיבה שהחלטתי להקים את הקבוצות לקפוארה. קבוצות אלו הן לא רק מקום להתאמן, אלא מקום שבו ניתן למצוא קהילה, להתחבר, לגלות את הגוף והנפש ולהפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמך. אני מזמין אתכם להצטרף אלינו למסע, לחוות את הקסם שבקפוארה ולהגשים את הפוטנציאל האישי שלכם.
קטגוריה בית ספר לקפוארה בית ספר לאקרובטיקה
מטרה עיקרית שילוב בין ריקוד ללחימה התעמלות וביצועייים
מספר שיעורים בשבוע 3-4 2-3
גיל התחלה 6 8
משך השיעור שעה וחצי שעה
מה ההבדל העיקרי בין בית ספר לקפוארה לבית ספר לאקרובטיקה?
בית ספר לקפוארה מתמקד בשילוב בין ריקוד ללחימה, בעוד בית ספר לאקרובטיקה מתמקד בהתעמלות וביצועים אוויריים.
באיזה גיל אפשר להתחיל ללמוד בכל אחד מהבתי הספר?
בבית הספר לקפוארה ניתן להתחיל בגיל 6, בעוד בבית הספר לאקרובטיקה ההתחלה היא בגיל 8.
בית הספר לקפוארה