חוג הקפוארה בירושלים: לחימה, ריקוד ותרבות במרכז העיר הקדושה

כאשר אנו חושבים על ירושלים, הדבר האחרון שנראה לנו שיעורר את הדמיון הוא האמנות הברזילאית של קפוארה. אך במרכז העיר הקדושה, מסתתר חוג קפוארה ייחודי, שהוא במקביל מרחב ללימוד, מקום לפיתוח גוף ונפש וחוויה תרבותית מעניינת.  

חוג קפוארה בירושלים: אמנות הלחימה שמשלבת גם ריקוד

  הקפוארה היא אמנות ברזילאית ייחודית שמשלבת ריקוד, לחימה, מוזיקה וגם אקרובטיקה. אמנות זו, שנולדה בעת העבדות בברזיל, היא היום אחת מהגרסאות המרתקות של האמנות הברזילאית בעיר ירושלים.  

למה לבחור בחוג קפוארה בירושלים?

  האמנות של הקפוארה מציעה יתרונות רבים עבור מי שמתאמן בה. היא מפתחת חוזק גופני, גמישות, שיווי משקל, ריכוז וביטחון עצמי. בחוג שלנו בירושלים, אנו מתמקדים בלימודים אישיים וקבוצתיים, כך שכל אחד יכול למצוא את המקום הנוח בו לו להשתפר ולהתקדם.  

הקפוארה – לא רק אמנות לחימה

  אם תצפו באימון קפוארה, תראו שזהו לא רק אמנות לחימה. במרכז החוויה עומדת המוזיקה – מקום בלתי נפרד מהקפוארה. בזמן שהחניכים מתנסים בתנועות קפוארה, המוזיקה מלווה את כל הפעילות, ומעניקה לה אווירה מיוחדת.  

קפוארה בירושלים – חוויה תרבותית

  כאשר אתם מגיעים להתאמן בחוג קפוארה שלנו בירושלים, אתם לא רק משפרים את כוח השרירים, הגמישות והבריאות הגופנית. אתם גם משתתפים בחוויה תרבותית מעמיקה שמכירה לכם את התרבות הברזילאית, דרך הריקודים, המוזיקה, השפה והקצב.  

השיעורים בחוג הקפוארה שלנו בירושלים

  השיעורים בחוג הקפוארה שלנו בירושלים מתחילים תמיד בחימום, ממשיכים בתרגול תנועות בסיסיות ומתקדמות של קפוארה, ומסתיימים בקרב קפוארה מלווה במוזיקה. השיעורים מותאמים לכל הרמות – מתחילים, מתקדמים ומתקדמים מאוד, וכוללים גם תרגולים בני קבוצה.  

מה הקפוארה יכולה להציע לך?

  הקפוארה היא דרך מצוינת לשדרג את חייכם, לשפר את הכוח הגופני שלכם, לפתח את יכולת הריכוז שלכם ולהכיר תרבות חדשה ומרתקת. בחוג שלנו בירושלים, אנו מציעים שיעורים מותאמים לכל הרמות, באווירה נעימה ומזמינה, ומתחייבים לספק לכם חוויה שתלווה אתכם גם אחרי שתצאו מהחוג. הקפוארה היא לא רק אמנות לחימה, היא גם תרבות, גם מוזיקה וגם קהילה. בחוג הקפוארה שלנו בירושלים, אנו שמים דגש על כל אלמנטים אלה. נקיים אתכם בכל שלב של הלמידה, ונספק לכם כלים לפתח את כוחכם, גמישותכם, ריכוזכם וביטחון עצמכם. הצטרפו אלינו וחוו את האמנות המרהיבה של הקפוארה בירושלים.
טבלת השוואה בין חוג קפוארה לילדים לבין חוג לבוגרים בירושלים

טבלת השוואה בין חוג קפוארה לילדים לבין חוג לבוגרים בירושלים

פרמטר חוג קפוארה לילדים חוג קפוארה לבוגרים
מטרה שיפור מוטוריקה, פיתוח יכולות חברתיות שיפור כושר גופני, הגנה עצמית
אינטנסיביות נמוכה בינונית עד גבוהה
משך האימון 45 דקות שעה וחצי
תדירות פעמיים בשבוע שלוש פעמים בשבוע
מחיר התאמה אישית התאמה אישית
אימון קפוארה בירושלים