חוג קפוארה באורנית

חוג קפוארה באורנית: ריקוד הלחימה הברזילאי

  בעיר אורנית, שמתפארת בגיוון תרבותי וספורטיבי, פועל חוג קפוארה מרשים שמביא איתו את הקסם של אמנות הלחימה הברזילאית המיוחדת הזו. הקפוארה, שהיא יותר מאשר סגנון לחימה, מציעה חוויה רוחנית וגופנית שמאתגרת את המתאמנים להכיר מחדש ביכולותיהם ובגבולותיהם.  

חוג קפוארה באורנית: מפגש בין תרבות לגוף

  הקפוארה היא אמנות לחימה שמשלבת בין תנועה ריקודית לבין טכניקות לחימה, ובאורנית היא מציעה למתאמנים חוויה רוחנית וגופנית שלא ניתן למצוא באמנויות לחימה אחרות. החוג מציע למתאמנים לחוות את התרבות הברזילאית דרך התנועה, הריקוד והלחימה, ובמקביל לפתח את יכולותיהם הגופניות והרוחניות. המאמן, שהביא את אמנות הקפוארה אל אורנית, מדגיש את החשיבות של קהל המתאמנים המשתתף בחוויה, ואת התרומה של האמנות למתאמנים המשתתפים בפעילות בחוג הקפוארה. הוא מסביר כי הקפוארה מספקת למתאמנים כלים להתמודדות עם מציאות החיים, ומאפשרת להם לבנות ביטחון עצמי ולהתמודד עם אתגרים.  

התאמה אישית וקבוצתית

  בחוג הקפוארה באורנית מתקיימות אימונים קבוצתיים ואישיים, שבהם מתאמנים מגילאים שונים ומרקעים שונים. המאמן מצליח להתאים את האימונים לכל מתאמן, ובכך מאפשר לכל אחד למצוא את הדרך שלו באמנות.   האימונים מתמקדים בפיתוח יכולות גופניות, כמו גמישות, כוח ומהירות ובמקביל מספקים חוויה רוחנית ותרבותית. המתאמנים לומדים להכיר ולהעריך את התרבות הברזילאית, ובמקביל לפתח יכולות חשיבה ויצירתיות.  

התמודדות עם אתגרים

  הקפוארה מאתגרת את המתאמנים להתמודד עם אתגרים גופניים ורוחניים. היא מציעה להם דרך להתמודד עם מציאות החיים, ומספקת להם כלים להתמודדות עם קשיים וחששות.   המתאמנים מדווחים על שיפור בביטחון העצמי, ועל יכולת להתמודד עם אתגרים בחיים היומיומיים. הם מרגישים שהקפוארה נותנת להם כוחות להתמודד עם החיים, ומציעה להם חוויה שמעבר לאימון גופני רגיל.  

קהל מתאמנים רחב שמביע את אהבה לקפוארה

  החוג באורנית מושך אליו קהל רחב של מתאמנים, מכל הגילאים והרקעים. המאמן מצליח ליצור אווירה חמה ומקבלת, שבה כל אחד מרגיש בבית. הקהל המשתתף מוצא בחוג מקום בו הוא יכול להתמודד עם עצמו, לפתח יכולות חדשות, וליצור קשרים חברתיים חדשים. חוג הקפוארה באורנית הוא לא רק מקום ללמוד אמנות לחימה, אלא גם מקום בו ניתן לפתח יכולות חדשות, להתמודד עם אתגרים, ולהכיר חברים חדשים. החוויה הרוחנית והגופנית שבחוג הקפוארה מציעה היא ייחודית, והיא מציעה למתאמנים דרך חדשה להסתכל על החיים ועל עצמם.
רכיבי כושר גופני שקפוארה משפרת

רכיבי כושר גופני שקפוארה משפרת

רכיב כושר תיאור
כוח קפוארה משפרת את כוח השרירים בכל הגוף דרך תרגילים עם משקל גוף עצמי.
גמישות התרגולים בקפוארה מסייעים בשיפור הגמישות וטווח התנועה במפרקים.
איזון קפוארה מסייעת בשיפור האיזון דרך תרגילים דינמיים.
יכולת אירובית האימונים הקרדיווסקולריים בקפוארה מסייעים בשיפור סיבולת החמצן.
קואורדינציה קפוארה משפרת את הקואורדינציה.

שאלות נפוצות על חוג קפוארה באורנית

האם החוג מתאים למתחילים?

כן, החוג מתאים לכל הרמות, כולל מתחילים שלא התנסו בקפוארה בעבר.

באילו שעות החוג מתקיים?

החוג מתקיים בשעות הערב, אך מומלץ לבדוק באתר הרשמי את הלוח הזמנים המעודכן.

האם יש חוג לילדים?

כן, באורנית ישנם חוגים מיוחדים לילדים בגילאים שונים.

מה המחיר של החוג?

המחירים משתנים בהתאם לכמות השיעורים בשבוע. מומלץ ליצור קשר עם המאמן לפרטים.

האם יש צורך בציוד מיוחד?

לא נדרש ציוד מיוחד, אך מומלץ להגיע בבגדים נוחים לפעילות גופנית.

חוג קפוארה באורנית